Outsourcing IT

Jsme specialisté na výpočetní a mobilní techniku. U nás Vám zaručíme práci pouze s profesionály v oboru. Nabízíme mnoho služeb a dokážeme se postarat kompletně o celou vaši IT strukturu.

Servisním službám výpočetní a kancelářské techniky se věnujeme již mnoho let, což vypovídá o dlouhodobých zkušenostech v této oblasti. Dokážeme Vám tedy nabídnout servisní služby na širokou škálu IT zařízení. Pro dosažení maximální spokojenosti našich zákazníků je pro naši práci charakteristická rychlost, operativnost a služba 24 hodinové pohotovosti.

Prodej výpočetní techniky

Chcete nový počítač, notebook nebo tiskárnu? Nebo vám něco, co vlastníte, nefunguje? Přijďte k nám a my vám poradíme, opravíme nebo doporučíme nákup nové výpočetní techniky!

S prodejem výpočetní a kancelářské techniky máme dlouhodobé zkušenosti. Dokážeme tak nabídnout široký sortiment informačních technologií a elektro zařízení.  Nákupy lze provádět přes elektronický obchod.

Slaboproudá elektroinstalace

Nabízíme veškeré služby v oblasti slaboproudé elektroinstalace. Kompletní realizace pro rodinné domy, bytové domy i administrativní budovy.